Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Розклад занять інтерни

Розклад занять інтернів першого року навчання:

Розклад занять лікарів-інтернів першого року навчання у міжкафедральному тренінговому центрі з відпрацювань практичних навичок у рамках підготовки до ДЛІ «Крок 3. ЗЛП»: «Теоритичні та практичні аспекти сердцево-легеневої реанімації»
 

Розклад занять лікарів-інтернів першого року навчання педіатричного профілю у міжкафедральному тренінговому центрі з відпрацювань практичних навичок у рамках підготовки до ДЛІ «Крок 3. ЗЛП»: «Теоритичні та практичні аспекти сердцево-легеневої реанімації», «Теоритичні та практичні аспекти найбільш поширених практичних навичок в педіатрії»
 

Розклад занять лікарів-інтернів першого року навчання у міжкафедральному тренінговому центрі з відпрацювань практичних навичок у рамках підготовки до ДЛІ «Крок 3. ЗЛП»: «Теоритичні та практичні аспекти у кардіології та пульмонології»
 

Розклад занять лікарів-інтернів першого року навчання у Стоматологічному тренінговому центрі з відпрацювань практичних навичок у рамках підготовки до ДЛІ «Крок 3. ЗЛП»
 

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту