Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Майстер-клас з домедичної допомоги

Майстер-клас з домедичної допомоги

Домедична допомога в умовах воєнного стану, полягає в застосуванні найпростіших засобів та навичок на місці події до прибуття медичних працівників, адже своєчасно надана перша допомога, багато в чому залежать від подальшого результату лікування й одужання, а в ряді випадків і життя потерпілого.

Сьогодні до тренінгового центру ЗДМУ завітали волонтери, які відпрацювали та здобули практичні навички з надання домедичної допомоги пораненим та травмованим в наслідок бойових дій під керівництвом доцента кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії Олега Льовкіна,  інструкторів тренінгового центру Івана Єложенка та Расіма Будагова,  а саме:

Курсанти-волонтери працювали чіткий розподіл постраждалих, визначили характер травм та визначились з основними пріорітетними напрямками та обсягами необхідної допомоги.

20.05.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту