Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Новий підручник з "Екстреної та невідкладгої медичної допомоги"

Новий підручник з "Екстреної та невідкладгої медичної допомоги"

Співробітники  кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії  спільно з Міжкафедральним тренінговим центром ЗДМУ створили підручник «Екстрена та невідкладна медична допомога» для студентів старших курсів.  

Видання має на меті сприяти кращому засвоєнню теоретичних знань і практичних навичок студентами під час підготовки до навчального процесу та підготовки до ОСК(П)І. Тому особлива увага приділяється актуальним алгоритмам надання  екстреної медичної допомоги при різних невідкладних станах (анафілаксія, гостра дихальна недостатність, ТЕЛА, життєво небезпечні порушення серцевого ритму, отруєння та ін.), бойових та небойових травмах, проведення медичного сортування постраждалих на догоспітальному етапі та в приймальних відділеннях.

Змінюються сучасні вимоги до навчання. Замість «класичних» форм викладання  все частіше використовуються симуляційні методи навчання, головними ознаками якого є:

Тому дана форма навчання широко використовується у Міжкафедральному тренінговому центрі ЗДМУ. З метою об’єднання теоретичного знання та практичних навичок, в підручнику «ЕКСТРЕНА ТА НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА» є посилання на відеофільми за QR-кодом та приклади симуляційних сценаріїв, які в подальшому відпрацьовуються на практичному занятті в Міжкафедральному тренінговому центрі. З підручником можна  буде попрацювати та познайомитись найближчим часом  у науковій бібліотеці ЗДМУ.

17.05.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту