Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Працюємо. Навчаємо. Практикуємо

Працюємо. Навчаємо. Практикуємо

Сьогодні відбувся тренінг з медичного сортування постраждалих під час бойових дій для співробітників Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, який організував Запорізький державний медичний університет спільно з навчально-тренувальним відділом обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Тренінг провели для лікарів приймального відділення хірургічного корпусу.  Під  пильним керівництвом доцента кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії Олега Льовкіна, к.мед.наук Юлії Чемерис та керівника навчально-тренувального відділу Наталії Дорошевої.

З лікарями опрацювали чіткий розподіл постраждалих, визначили характер травм, встановили черговість надання екстреної медичної допомоги та визначились з основними пріорітетними напрямками та обсягами необхідної допомоги.

 

 

14.04.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту