Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.
Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.
Понад місяць війни, місяць, який змінив життя кожного українця. В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, тому що чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати допомогу постраждалому.
На базі Міжкафедрального тренінгового центру не припиняється робота, за цей складний період пройшли тренінги понад 1200 осіб у складі лікарів, військовослужбовців, волонтерів, освітян та цивільних осіб. Кожен учасник тренінгу опановує навички оцінки стану пораненого, зупинку кровотечі, пневмотораксу, порушення прохідності дихальних шляхів під пильним наглядом доцента кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії Олега Льовкіна, к.мед.наук Юлії Чемерис, асистента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії к.мед.н. Сергія Григор’єва, студентів старших курсів Івана Єложенко та Расіма Будагова.
Усі учасники працюють з повною відповідальністю, впевненістю та організованістю, адже від здобутих вмінь та знань залежить кожне врятоване життя!