Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Студенти-медики відточують навички з військової медицини

Студенти-медики відточують навички з військової медицини

Сьогодні у Міжкафедральному тренінговому центрі, як завжди  - аншлаг! Порятунок життя завжди залежить від наших дій та вмінь, а саме коли стан людини вимагає невідкладних заходів, кожен з нас може реалізувати свої навички, які мають бути відпрацьовані до автоматизму особливо в умовах військового часу.

Таке навчання опанували та відточили близько 100 студентів-медиків молодших курсів – зразок відповідального ставлення до подій, які відбуваються у нашій країні й це насправді важливий крок підготовки надання допомоги в ектрених ситуаціях!

У програмі тренінгу - серцево-легенева реанімація, зупинка критичної кровотечі, допомога при травмах, бойових пораненнях й алгоритм правильного транспортування потерпілого. Ці базові знання допоможуть врятувати життя не тільки під час війни, але й у мирні дні.  Провідні фахівці медичного університету своїм прикладом показують своє прагнення до порятунку здоров’я й життя військовослужбовців та цивільного населення у період бойових дій.

18.03.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту