Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Домедична допомога в умовах військового часу

Домедична допомога в умовах військового часу

Зараз у ці складні часи, коли наша Держава перетворилася на поле бою, більшість волонтерів які сумлінно допомагають бійцям, потребують навичок з домедичної допомоги під час бойових дій. Сьогодні у Міжкафедральний тренінговий ЗДМУ завітали цивільні запоріжці активісти Громадської  організації «Волонтерський центр», які у мирному повсякденному житті, займаються далекими від медицини справами,  але зараз коли небезпека може торкнутися будь кого, тренінги з домедичної допомоги є необхідними.

Доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини Олег Льовкін та  студент 5 курсу Єложенко Іван продемонстрували дії, які слід виконати кожному, хто побачить людину без свідомості, зокрема, й у разі, коли поруч з потерпілим є зброя.

Учасники тренінгу оцінювали стан потерпілого й визначали, яку допомогу передусім необхідно надати в першу чергу: забезпечити вільну прохідність верхніх дихальних шляхів, накласти джгут/турнікет, тампонувати вогнепальну рану, транспортувати пораненого, як підтримувати основні життєві функції потерпілого до прибуття кваліфікованої медичної допомоги.

 

9.03.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту