Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Співпраця з медиками Запорізького військового госпіталю

Співпраця з медиками Запорізького військового госпіталю

Договір про  двостороннє співробітництво Запорізького державного медичного університету та Запорізького військового госпіталю перейшов до практичної частини. ЗДМУ відвідали військові медики на чолі з майором медичної служби В’ячеславом Мережком.

Розпочата підготовка військовослужбовців на базі  тренінгвого центру співробітниками кафедри військової медицини та медицини катастроф, слухачі  працювали за напрямками надання базової та розширеної серцево-легеневої реанімації, виконували завдання з евакуації постраждалого з легкового автомобілю, познайомилися з "Віртуальним пацієнтом." Тренувалися дружно, злагоджено, однією командою, відпрацювали навички точності, чіткості та миттєвої реакції при виникненні екстрених та невідкладних станів.

Сподіваємось, що новітні технології у поєднанні з реальним обладнанням та відточеними практичними навичками, допоможуть військовим медикам в їхній професійній діяльності у захисті нашої вітчизни!

4.02.2022

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту