Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Результати роботи Міжкафедрального тренінгового центру за 2021 рік

Результати роботи Міжкафедрального тренінгового центру за 2021 рік

Кінець 2021 року - це час підбиття підсумків та оцінка досягнутих результатів наполегливої праці. Як цей рік пройшов для Тренінгового центру?

Насправді для нас цей рік пройшов плідно, сприятливо та позитивно навіть з урахуванням карантинних обмежень. Понад 300 слухачів та курсантів відвідали тренінги та майстер класи під керівництвом провідних співробітників університету, понад 5 175 здобувачів вищої освіти удосконалили та відточили свої практичні навички на манекенах високого рівня реалістичності, cпільний проект ЗДМУ та телекомпанії ALEX.UA «Поки їде швидка» на базі тренінгового центру ЗДМУ, у якому провідні кафедри травматології та ортопедії, акушерства і гінекології, факультетської педіатрії, медицини катастроф та військової медицини зафільмували понад 25 відеороликів, більше 8 000 підключень до Віртуального пацієнта!

Ми впевнені, що наступний 2022 рік буде успішним для кожного з нас, додасть нам наснаги й невичерпної енергії. Нехай яскраві зимові свята, ступивши на поріг вашої оселі, принесуть родинне тепло та злагоду, добробут і затишок, мир і процвітання, впевненість у майбутньому.

Зичимо вам щастя та достатку, оптимізму, здійснення всіх світлих мрій і сподівань!

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

 

30.12.2021

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту