Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Лікарі-інтерни 1-го року навчання удосконалюють навички зі спеціальності «Анестезіологія та інтенсивна терапія»

Лікарі-інтерни 1-го року навчання удосконалюють навички зі спеціальності «Анестезіологія та інтенсивна терапія»

В останні передноворічні дні в  тренінговому центрі ЗДМУ відпрацьовують свої практичні навички лікарі-інтерни 1-го року навчання зі спеціальності «Анестезіологія та інтенсивна терапія». Під пильним контролем  своїх наставників д.мед.н., професора Воротинцева С.І.,  доц. Бойко К.А. та ас. Горбачова С.В. Протягом 4 днів з 27.12.-30.12.2021р. вони мали змогу самостійно удосконалити та відточити практичні навички, які стануть в нагоді у подальшому професійному житті.

Майбутні лікарі змогли покращити та відшліфувати навички з ускладненої інтубації трахеї, пункції та катетеризації епідурального простору,  спінальної пункції, виконали туалет трахеобронхіального дерева при аспірації шлункового вмісту. За допомогою  манекенів високого класу реалістичності лікарі-інтерни попрацювали в ситуації,  коли необхідно надавати допомогу при зупинці серця під час операції та  надання невідкладної допомоги за останніми рекомендаціями Європейської асоціації анестезіологів при фібриляції шлуночків, миготливій аритмії з використанням професійного дефібрилятора.

З асистентом кафедри анестезіології та ІТ Сергієм Горбачовим мали змогу відпрацювати  практичні навички з катетеризації периферичних вен, підключичної вени, внутрішньої та зовнішньої  яремної вен під контролем УЗД. Катетеризація підключичних вен супроводжується великою кількістю ускладнень, які найчастіше становлять пряму загрозу для життя хворого. Значна частка цих ускладнень припадає на сам процес постановки катетера. Тому, на сьогодні в клінічній практиці все більш широко використовується контроль УЗД, який полегшує процес позиціювання та введення голки.

Сподіваємось, що новітні технології у поєднанні з реальним обладнанням та відточеними практичними навичками, допоможуть лікарям-інтернам в їхній професійній діяльності у майбутньому!

28.12.2021

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту