Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Студенти медичного фахового коледжу ЗДМУ удосконалюють практичні навички

Студенти медичного фахового коледжу ЗДМУ удосконалюють практичні навички

З 22 листопада 2021 року  розпочалися заняття зі студентами Медичного фахового коледжу ЗДМУ на базі Міжкафедрального тренінгового центру. Заняття проводять викладачі підготовки відділення "Сестринська справа" Тетяна Таранова, Наталія Зелінська, Ганна Алі-Шах та Анатолій Закалюк  згідно з навчальною програмою.

Під пильним наглядом викладачів студенти опанували техніку проведення дефібриляції та серцево – легеневої реанімації у дорослих та дітей різного віку за допомогою торсу BRAYDEN  та манекену немовляти «Брайден Бебі» зі світловим контролем СЛР, відпрацювали методику забору крові та техніку  виконання різних видів ін'єкцій: внутрішньовенних, підшкірних, внутрішньошкірних, внутрішньом'язових тощо.

Студентам було цікаво відпрацьовувати практичні навички з десмургії, адже знання правил накладання пов’язок необхідно для медичного працівника будь-якого фаху та рівня у разі надання першої невідкладної допомоги потерпілим. Здобувачі освіти один на одному демонстрували методики накладання пов’язок при різних видах травм та ран, наприклад:  пов’язки  Дезо та Вельпо, «чепець» та шапку Гіппократа, колосоподібну на плече та «лицарську рукавичку» та  інші.

Майбутні медсестри також удосконалили навички по догляду за новонародженою дитиною з використанням манекену  Newborn HAL S3010 (віком 40 тижнів) та моделю-фантомом по догляду за новонародженим, де оцінили показники стану за шкалою Апгар, анатомо-фізіологічні особливості у дітей різного віку й відточили навички з первинного огляду немовляти. Зосередили увагу на питаннях акушерства і гінекології, а саме прийняття фізіологічних пологів, зупинку маткової кровотечі та гінекологічний огляд.

24.11.2021

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту