Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Майстер-клас «Pro невідкладні стани в дитячій кардіології»

Майстер-клас «Pro невідкладні стани в дитячій кардіології»

Сьогодні 12.11.2021 року у тренінговому центрі пройшов майстер-клас «Pro невідкладні стани в дитячій кардіології» для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів та педіатрів м. Запоріжжя.

Модераторами даного тренінгу виступили доцент Анна Давидова та к.мед.н., асистент Юлія Городкова кафедри дитячих хвороб.

Курсанти з успіхом опановували та удосконалили практичні навички з базової та розширеної серцево-легеневої реанімації у дітей різного віку за допомогою  манекенів дитини 5 – ти річного віку Code Blue III Pediatric S300.105 й манекену Newborn HAL S3010 (немовля віком 40 тижнів) із застосуванням професійного CARDIOLIFE ТЕС-5600 та автоматичного зовнішнього PRIMEDIC HeartSave AED-M  дефібриляторів, ознайомилися з новими рекомендаціями щодо надання екстреної допомоги при анафілаксії, відпрацювали техніку забезпечення венозного та внутрішньокісткового доступів у дітей та підлітків!

Перед курсантами майстер-класу було основним завданням поглибити теоретичні та практичні знання з надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах у дітей і з цим завданням лікарі впорались на Відмінно!!!

 

12.11.2021

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту