Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Продовжуються тренінги з вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19

Продовжуються тренінги з вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19

На цьому тижні продовжуються семінари-тренінги серед студентів старших курсів, щодо їх залучення проведення вакцинації проти SARS-CoV-2  у пунктах щеплень мобільними бригадами та у центрах вакцинації населення м.Запоріжжя та області.

Головним завданням та метою проведення тренінгу є підготовка студентів з покращення теоретичних знань та практичних навичок з надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій.

Основними  тренерами є доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини Олег Льовкін, асистент кафедри дитячих хвороб к.мед.наук Потапенко С.В., к.мед.наук кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології Федорова О.П. та викладач Медичного фахового коледжу ЗДМУ Складанна О.С.

Студенти вивчають техніку проведення щеплень різними видами вакцин проти Covid-19, надання екстреної медичної допомоги при анафілаксії, можливих клінічних проявів алергічних та післявакцинальних реакцій й проведення диференціальної діагностики критичних станів.

12.11.2021

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту