Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Обмін досвідом симуляційного навчання з ХНМУ

Обмін досвідом симуляційного навчання з ХНМУ

В рамках співпраці та взаємного обміну досвідом з симуляційного навчання та розвитку міжнародних зв'язків представники Запорізького державного медичного університету завітали до Харківського національного медичного університету.

Робоча група у складі першого проректора, Миколи Авраменка, начальника відділу міжнародних зв'язків, Альони Павленко, керівника Міжкафедрального тренінгового центру, Катерини Романової, та доцента кафедри медицини катастроф і військової медицини, Олега Льовкіна, відвідали анатомічний музей, де ознайомилися з синтетичною анатомічною моделлю SynDaver та 3D принтером з функцією друку кісткових анатомічних структур, з симуляційним центром та його устаткуванням та інноваційними віртуальними програмами, відвідали практичне заняття з симуляційного навчання.

 В ході зустрічі були обговорені перспективи організації спільних конференцій, майстер-класів, проєктів академічної мобільності для вітчизняних та іноземних студентів.

 Запорізький державний медичний університет дякує керівництву Харківського національного медичного університету за теплий й дружній прийом та результативну зустріч. Ми впевнені у подальшій плідній співпраці наших ЗВО та чекаємо на подальшу зустріч у стінах запорізького університету.

29.10.2021

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту