Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Тривають семінари-тренінги з питань проведення вакцинації від SARS-CoV-2

Тривають семінари-тренінги з питань проведення вакцинації від SARS-CoV-2

Вакцинація від SARS-CoV-2  залишається найбільш актуальною темою сьогодення. В цьому навчальному році у Міжкафедральному тренінговому центрі триває підготовка студентів старших курсів та лікарів-інтернів у дводенних семінарах-тренінгах «Організація і техніка проведення щеплень від гострої респіраторної хвороби Covid-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  та навички надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень». 

Учасники тренінгу засвоїли практичні навички надання невідкладної допомоги в разі розвитку ознак можливого несприятливого стану після вакцинації, досконало поглибили теоретичні знання щодо програми імунопрофілактики в Україні, видів вакцин, контролю та правил безпечної імунізації.

Після завершення дводенного курсу слухачі будуть залучені  до проведення вакцинації у пунктах щеплень мобільними бригадами та у центрах вакцинації населення!

26.10.2021

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту