Основна інформація

Майстерність і професіоналізм майбутнього лікаря базуються на професійних компетенціях, які містять теоретичні знання, практичні вміння та комунікативні навички.

Набути цей унікальний досвід впродовж навчання в низькостресовому для студентів та безпечному для пацієнтів середовищі можливо тільки в умовах симуляційного тренінгу.

Практичні та теоритичні аспекти у лікарів-інтернів

Практичні та теоритичні аспекти у лікарів-інтернів

З впровадженням сурового карантинного режиму спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2 в Міжкафедральному тренінговому центрі  продовжується навчання лікарів-інтернів 1-го року за всіма спеціальностями з дотриманням усіх протиепідемічних умов.

Згідно з розкладом лікарі-інтерни опрацьовують практичні навички з алгоритмів проведення серцево – легеневої реанімації, надання невідкладної допомоги в екстрених умовах та іншими базовими навичками, якими повинен  володіти кожен лікар, незалежно від спеціалізації. Усі здобувачі обов’язково проходять вишкіл стосовно алгоритму дій у випадку виявлення Covid-19 за сценаріями віртуального пацієнта Body Interact, який дозволяє набути та  вдосконалити навички збору анамнезу, клінічного обстеження, інтерпретації й призначення лабораторних та інструментальних методів обстеження, лікування як основного захворювання, так і його ускладнень. Зрозуміти коректність своїх дій, проаналізувати допущені помилки.

Заняття продуктивні, експресивні, усі здобувачі задоволені, що працюють наживо, особливо, коли йде мова про практичні навички, як невід’ємну складову навчального процесу та майбутню професійну діяльність!

20.10.2021

69035, м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, буд.31Б,

training.center@zsmu.zp.ua

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Мапа сайту